The Blog

Latest Posts

Polish review of Odd Interlude

May 27, 2015

Interludium Odda (Polish)W małej, zapomnianej przez ludzi miejscowości Harmony Corner z pozoru życie toczy się swoim normalnym, spokojnym trybem. Gdyby nie potworne okaleczenia widoczne na twarzach niektórych mieszkańców wydawać by się mogło, że to miejscowość, jakich wiele z sielankową atmosferą i oferującą wszystko, czego pragnie strudzony podróżny.
W swojej wędrówce Odd Thomas, wiedziony dziwnym przeświadczeniem, właśnie to miejsce wybiera na kilkudniowy odpoczynek. Chłopak ma niespełna dwadzieścia dwa lata i bagaż doświadczeń za sobą, których nie powstydziłby się nawet najtwardszy globtroter.
Jednak Odd nie jest zdobywcą ośnieżonych szczytów, czy podmorskich głębin. To, co widzi i czuje mężczyzna jest dalekie od postrzegania rzeczywistości przez innych ludzi, ot chociażby duchy zmarłych ludzi, czy zwierząt, które błąkają się jeszcze po ziemi w drodze do innego bytu. Chłopak ma też niezwykłą intuicję, która zawsze wskaże mu drogę do największych kłopotów i dzięki której Odd pakuje się zazwyczaj w ogromne tarapaty.

Full review @ Inertia360.